Béčko Klatov přehrálo ve vyhroceném duelu Domažlice

Napsal: Václav Nauš 22. 12. 2019
Rezerva druholigových Klatov odčinila drtivou porážku na ledě chebského Stadionu a v zápase 14. kola společné ligy Plzeňského a Karlovarského kraje přehrála Domažlice 6:3.

Úvodní branku střetnutí obstaral v 7. minutě Kubeš, jenž využil pobídky Babky. O deset minut později bylo na klatovské střídačce ještě veseleji. To, když elitní střelec Čuban přidal druhý gól. Chodové snížili dvaačtyřicet vteřin po začátku druhé části, trefil se Matěj Polata. Jenže pak se domácí borci nevídaně rozstříleli a během chvíle nasázeli tři branky. Ve zbytku zápasu se hrál vyrovnaný hokej, v němž se dvakrát prosadili hosté z Domažlic a jednou Klatovští. Utkání kromě devíti branek nabídlo také řadu vyloučení. Hlavní rozhodčí duelu Václav Kosnar rozdal na obou stranách celkem dvaadevadesát trestných minut.