Béčko neuspělo na ledě Nejdku

Napsal: Václav Nauš 13. 10. 2021
V rámci třetího kola krajské ligy mužů zajížděli hokejisté klatovského Béčka na led Nejdku.

Vstup do utkání ovlivnil pozdní příjezd na zápas. Hosté nastoupili do zápasu v podstatě bez rozbruslení a hned z první akce domácích inkasovali. Tento průběh zaskočil i domácí a po vstřelené brance úplně přestali hrát a přizpůsobili se tempu hostů. Ti se postupně rozehrávali a zásluhou Čubana s Kubešem otočili skóre na svou stranu.

Ve druhé třetině byla hra vyrovnaná a zásluhou domácího Záhory bylo od poloviny zápasu vyrovnané i skóre. Před koncem třetiny se domácím podařilo skóre otočit zpět na svou stanu. Tato branka vyvolala ale hodně emocí. Hostující Jonáš přišel v souboji o hůl, kterou mu navíc soupeř odpálil do rohu kluziště. Pro Jílka pak nebyl problém skórovat. Hostům nebyly protesty k ničemu, ale zdravé naštvání proměnil vzápětí Vondryska ve vyrovnávací branku.

Třetí třetina byla opatrná z obou stran. Když už se zdálo, že zápas směřuje k nájezdům, přetočil skóre opět na stranu Nejdku Florian. Hosté v závěru zkusili hru bez brankáře, ale žádnou šanci na vyrovnání už si vytvořit nedokázali, naopak inkasovali.

V dalším kole zajíždějí klatovští do Plzně. V sobotu 16.10. hrají od 17:30 proti Kaznějovu.