Béčko porazilo Tachov a v play-off narazí na Domažlice

Napsal: Václav Nauš 25. 2. 2020
V posledním zápase základní části krajské ligy mužů porazili hokejisté klatovského Béčka Tachov 9:3. V konečné tabulce skončili na čtvrté příčce a ve čtvrtfinále hraném pohárovým způsobem vyzvou Domažlice.

Nasazení v úvodu utkání odpovídalo tomu, že v zápase už o nic nešlo. Tachovští byli bez šancí na postup do play-off, klatovští měli jistotu v tom, že v play-off narazí na Domažlice. První třetina tak přinesla nezáživný hokej s minimem šancí na obou stranách.

Ve druhé třetině domácí výrazně přidali na pohybu a začali hosty přehrávat. Vypracovali si řadu šancí, tři z nich proměnili a připravili si rozhodující náskok. Tachovští s přibývajícím časem přestali stíhat a v závěru úplně odpadli.

První zápas čtvrtfinále se odehraje na ledě Domažlic ve čtvrtek 27.2 a rozhodující odveta pak na klatovském zimním stadionu v sobotu 29.2. od 18:30.