Hodnocení přípravného období kategorie mladší žáci a starší žáci

Napsal: Radek Kampf 12. 7. 2020
Jelikož jsme nemohli jako v předchozím roce využívat prostorů Masarykovy základní školy v Klatovech, tak proto všechny tréninky probíhaly na Sokolském stadionu, (travnaté hřiště, atletická dráha) a při nepřízni počasí na ploše ZS v Klatovech.

Začátek suché přípravy byl zaměřen hlavně na kondici, která je důležitá pro rozvoj dalších schopností.

Náplní tréninků byla na úvod převážně hra s fotbalovým balónem, jak jednotlivce nebo ve dvojicích, cvičení se švihadlem a dále atletické rozcvičení. V hlavní části TJ jsme rozvíjeli vytrvalost formou běhu a přeběhů doplněné o různé cviky, dále byla procvičována pohyblivost, obratnost a různé gymnastické cviky, kde mají kluci velké mezery, to musíme hodně zlepšit. Část tréninků bylo zaměřeno na posilování vlastní váhou nebo na cviky ve dvojicích, rozvoj agility a rychlost formou různých drah a štafet. Závěrečná část TJ byla zaměřena na hry (fotbal, ragby, vybíjená). V samotném závěru protažení a kompenzační cvičení.

V průběhu této přípravy se hráči ročníku 2009 zúčastnili série turnajů v míčových hrách pořádaných krajským svazem. Kde si vedli velice dobře a své soupeře z velké části poráželi.

V červnu si mladší žáci 1x zajeli na led.

Starší žáci pořádali turnaj v Třemošné za účasti týmů z Rokycan, Příbrami a Třemošné, jelikož tyto týmy byly už delší dobu na ledě, tak jsme nevyhráli ani jeden zápas.

Závěrem bych chtěl kluky za jejich přístup pochválit a poděkovat za tréninkové nasazení. Doufáme, že si to přenesou i do předzávodní přípravy, kterou začneme 10. srpna 2020.

Hodnocení přípravného období mužstva:

Z důvodu COVID 19 začala příprava o něco déle, než jsme měli naplánováno.

Přípravné období: délka – 7 týdnů od 11. 5. -26. 6. 2020.

Počet: TJ – 24, délka TJ 90 min.

Trenéři: Radek Kampf, Pavel Křepel, pomocný trenér Roman Hejna.


https://www.klt.vesna.esports.cz/foto_klt/2020_01_7_5/Star%C5%A1%C3%AD%20%C5%BE%C3%A1ci%20LP.jpghttps://www.klt.vesna.esports.cz/foto_klt/2020_01_7_5/st.%20%C5%BE%C3%A1ci.jpghttps://www.klt.vesna.esports.cz/foto_klt/2020_01_7_5/Ml%20a%20st.%20%C5%BE%C3%A1ci.jpg

Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy