Klatovy poráží David Servis až po prodloužení. Bod navíc vstřelil Hasman.

Napsal: Redakce 7. 12. 2019

Utkání A týmu s českobudějovickým David Servisem bylo poznamenáno absencí většího počtu hráčů základní sestavy domácího týmu.

Ze začátku se kombinované sestavě hokejistů v bílém nedařilo dostat do správného tempa. Nevycházelo ani zakončení, velkou překážkou se ukázal být také hostující gólman Hauser.

Vzhledem k tomu, že i juniorský gólman Micka v bráně domácích předvedl skvělé zákroky a to především během několika oslabení, šlo se i po druhé třetině do kabin za bezgólového stavu.

Třetí třetina přinesla opět hru “nahoru-dolů” a hosté se trochu překvapivou brankou dostali do vedení. V samotném závěru přišel faul a vyloučení hostujícího hráče, domácí trenérský tandem odvolal gólmana a přesilovou hru šesti proti čtyřem využil J. Hasman k vyrovnání.

Tentýž hráč pak v druhé minutě prodloužení ujel trojici hostí a svou druhou trefou v zápase vystřelil domácím bod navíc.

SHC Klatovy: Micka (Čech) – Slavík (C), Houfek, Houdek, Vajner, Sysel, Štěpánek, Walter – Matiášek, Uhlík, Roubal (A), Mužík, Vávra, Hasman, Kolda, Procházka, Reitspies, Hajšman

HC David Servis Č. Budějovice: Hauser (Němec) – Svach, Kohút, Škopek, Sičák, Krtek, Kubeš, Dudáček – Marek, Ferebauer (A), Sumerauer, Tejko, Hřebejk, Šulčík (C), Kronus, Matys, Hrala

Branky a nahrávky: 59. Hasman (Uhlík, Procházka), 62. Hasman – 46. Ferebauer (Kohút)

Mládež

4. třída - letní přípravné období

schedule3. 8. 2020
A Team

Ondro, díky!

schedule28. 7. 2020
A Team

Jsme zpět!

schedule26. 7. 2020
Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy