Kobra uštkla. Ve třetí třetině otočila zápas ve svůj prospěch.

Napsal: Redakce 4. 12. 2019

Rozhovory po utkání

Trenér: Michal Straka

Nejlepší hráč: Jakub Procházka

Uprostřed prvního adventního týdne přijela na západ Čech pražská Kobra. A hned na začátku poprvé použila svůj jed a ujala se vedení.

Domácí tým ale v průběhu druhé třetiny zápas vyrovnal a využitou přesilovou hrou 5 proti 3 dokonce otočil ve svůj prospěch.

Následovalo několik gólových šancí klatovských hráčů, v jednu chvíli dokonce siréna oznamovala vstřelený gól! Jenže hlavní sudí rozpažil, hra pokračovala bez přerušení a bez změny skóre.

Jako by to hráče v bílých dresech odradilo, nebo je ukolébalo přívětivé skóre, každopádně na konci poslední třetiny Kobra během 3 minut vstřelila 3 branky a z Klatov si odvezla plný počet bodů.

SHC Klatovy: Kolář (Čech) – Walter, Houdek, Slavík, Vajner, Houfek, Sysel – Vávra, Kolda, Reitspies, Matiášek, Mužík T., Roubal Josef, Uhlík, Hasman, Roubal David, Procházka

HC Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Šefl, Valík, Šteiner, Popela, Mrkvička – Hotěk, Hrubý, Smejkal, Petrov, Tondr, Heldák, Davídek, Bříška, Šťastný, Hlinka, Antončík

Branky a nahrávky: 22. Hasman (Procházka), 33. Uhlík (Roubal) – 8. Bříška (Tondr, Šťastný), 55. Bříška, 56. Bříška (Mrkvička, Šteiner), 58. Heldák (Bříška, Šťastný)

Mládež

4. třída - letní přípravné období

schedule3. 8. 2020
A Team

Ondro, díky!

schedule28. 7. 2020
A Team

Jsme zpět!

schedule26. 7. 2020
Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy