První domácí zápas za 3 body!

Napsal: Redakce 23. 9. 2021
Po dlouhé pauze, způsobené covidovou epidemií, jsme ve středu 22. září odehráli před našimi fanoušky první domácí soutěžní zápas. Soupeřem byl tým z Chebu, v jehož řadách nastoupil mj. i náš dlouholetý hráč Ondřej Leština, pro kterého byl návrat na klatovský led na straně soupeře očividně hodně emotivní.

Začátek utkání patřil hostům, avšak prvním střelcem se v 8. minutě stal náš Josef Roubal, který si po přihrávce od J.Uhlíka s pukem krásně nabruslil až před gólmana Kašpara a svůj návrat si náležitě vychutnal - 1:0!

Po necelých 4 minutách opět J.Uhlík našel najíždějícího spoluhráče J.Houfka, který pěknou ranou z levého kruhu překonal hostujícího brankáře podruhé- 2:0!

Na začátku druhé třetiny zašuměl stadion po akci V. Reitspiese, který se rovnou z trestné lavice vydal do sólového uniku, ale jeho zakončení zlikvidoval strážce chebské branky. Postupně jsme nevyužili ani dvě přesilové hry a protože soupeř ničím nepřekvapil ani skvěle chytajícího Patrika Polívku v naší bráně, stav po 40ti odehraných minutách byl stále 2:0 v náš prospěch.

Po pěti odehraných minutách poslední třetiny vybídl J.Sysel svou přihrávkou V. Reitspiese k reparátu a ten se tentokrát nemýlil - 3:0!

Ve zbytku utkání se projevovala frustrace hostujících hráčů a tak nebyla nouze o strkanice a menší či větší fauly. Po jednom z těchto zákroků obdržel chebský Zavřel dokonce 2+2 minuty, ale žádný z našich střelců v poskytnuté početní výhodě neskóroval.

Konečný výsledek 3:0 znamená první 3 body do tabulky a první vychytanou nulu pro našeho gólmana Patrika Polívku!