0:2
(0:1, 0:0, 0:1)
HC Tábor

7. Dančišin (Radoš), 41. Seidl (Černý)

SHC Klatovy: Hauser - Slavík, Leština, Lokajíček, Šiller, Walter, Sysel - Hanzlík, Uhlík, D. Roubal, Matiášek, J. Roubal, Hajšman, Rohla, Procházka, Hasman, Eret, Kolda, Reitspies

HC Tábor: Šorf (Lekeš) - Černý, Radoš, Havran, Bouška, Dvořák, Košař - Jan Bárta, Dančišin, Heřman - Prášek, Zayml, Seidl - Matějka, Pechánek, Březina, Kadilák

A tým si na domácím ledě připsal v pátém přípravném zápase na blížící se nový ročník II.ligy prohru s Táborem 0:2. Přitom dvě třetiny byli klatovští borci na domácím ledě lepším týmem. Hýřili pohybem, aktivně napadali a vytvářeli si řadu brankových příležitostí. Ale v rozhodující fázi buď selhali, nebo byl proti výtečný brankář Dominik Šorf, jenž na jih Čech přišel z pražské Slavie. Vstup do třetí periody se nepovedl. Už po padesáti vteřinách hry zavezl puk do útočného pásma hostující Seidl a jeho zdánlivě nevinná střela překvapivě zapadla za Hauserova záda – 0:2. Druhý gól ve vlastní síti domácí doslova zmrazil. Ti nepochopitelně přestali hrát a Tábor si již vítězství pohlídal.

Michal Straka: První třetina byla z naší strany dobrá. Byli jsme aktivní, výborně bruslili, ale v koncovce nám chyběl klid. Druhá třetina byla opět výborná. Řekl bych, že ještě lepší než první část. Ale opět jsme se trápili v ofenzivě. Třetí třetina byla hrozná. Nejprve dostaneme laciný gól, a pak úplně vypadneme z role. Tábor po druhé vstřelené brance už hrál přesně to, co potřeboval.