Klatovy porazily Písek

Napsal: | Klatovský deník 17. 8. 2007
This text will be replaced
KLATOVY - Ligové juniory z Písku porazili ve středu večer ve svém druhém přípravném zápase před domácím publikem druholigoví hokejisté Klatov. Dařilo se především Heřmánkově útočné řadě, která byla u čtyř z pěti branek Klatov.
15.08.2007
2. kolo
Klatovy
5:4
(3:0, 1:1, 1:3)
IHC Písek

Branky a nahrávky: 3. Heřmánek (Čuban), 3. Jungmaier (Margita), 15. Heřmánek (Čuban), 26. Vlček (Čuban), 46. Heřmánek (Vlček, Čuban) – 24., 41. a 60. Novák, 55. Kuna. Rozhodčí: Růžičková – J. Pressl, Bouzek. Vyloučení: 9:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 148.

Klatovy: Jež (40. Tvrdík) – Černý, Krezman, Plánička, Brožík, Kalafut, Horník, Pericat – Dvořák, Ceperko, Kuželík – Stropnický, Vondryska, Holý – Vlček, Čuban, Heřmánek – Jungmaier, Margita, Šimoník – Babka.

SHC Klatovy – IHC Písek 5:4. Klatované se už ve třetí minutě ujali dvoubrankového vedení a po čtvrt hodině hry už vedli o tři branky. Po první třetině zápasu, v níž udávali tempo hry domácí, po změně stran hosté snížili po samostatném úniku, ale Klatované rychle po bleskové kombinaci odpověděli dalším gólem. Další minuty přinesly řadu tvrdých osobních soubojů, ale branky až v závěrečné třetině. V ní hosté nejdříve snížili na rozdíl dvou branek, když střídajícího Tvrdíka prostřelil z kruhu hostující Novák. Domácí ale našli rychle odpověď a rozvlnili síť Písku po nepřehledném závaru popáté. Závěr patřil hostům, pět minut před koncem snížili na rozdíl dvou branek a v poslední minutě při dvojnásobné přesilovce na rozdíl jediného gólu.