Klatovy přestřílely Kobru

Napsal: | Dominik Podaný 9. 10. 2011
This text will be replaced
Divíci po druhé za sebou viděli na klatovském zimním stadionu 15 branek. Tentokráté ale v dramatičtějším zápasu než byl ten s Bílinou. Za domácí se nejvíce blýskl Kocman a Steiner a za hosty Paris. Domácí celek díky tomuto vítězství postoupil na 4 místo v tabulce se ztrátou 6 bodů na první Řisuty.
08.10.2011
8. kolo
SHC Klatovy
9:6
(4:3, 2:1, 3:2)
Kobra Praha

Branky a nahrávky: 3. Kocman (Pavlis, Kašpar), 9. Baxa (Kajer), 16. Hobl (Topinka), 17. Kajer (Steiner), 26. Čuban (Topinka, Hobl), 40. Steiner (Hauer), 46. Hobl (Maxa), 50. Pavlis (Kocman), 54. Kocman (Švík) - 8. Boháček (Žáček), 11. Žáček (Boháček), 14. Jakeš, 24. Burián (Paris), 48. Paris (Burián, Červený), 60. Kocman (Cafourek, Paris). Rozhodčí: Šmíd - Belko,Hynek. Vyloučení: 5:4. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Průběh utkání: .

SHC Klatovy: Mazanec, (Hubáček) - Hauer, Kašpar, Valečka, Kořínek, Pouska, Baxa, Topinka, Kajer, Maxa, Vondryska, Hošťálek, Steiner, Horejš, Švík, Hobl, Kocman, Pavlis, Čuban. Trenér:Mužík Radek

Kobra Praha: Halík , (Krch) - Červený, Boháček, Camfourek, Kopejtko, Žáček, Bláha, Bárta, Paris, Kocman, Jakeš, Slanina, Koubek, Hybner, Sovík, Burián. Trenér: Šeda.

Celou první třetinu se oba týmy přetahovaly o vedení. Skóre otevřeli již ve 3. minutě Klatovští, Kobra vyrovnala, Klatovy šli znovu do vedení, ale hosté si dvěma brankami vzali vedení na svoji stranu. Domácí ale první část hry vyhráli, když se následně trefili Hobl a Kajer. Otevřený hokej se spoustou šancí na obou stranách pokračoval i ve druhé třetině. Kobra vyrovnala na 4:4, ale domácí střelci se znovu vytáhli a do třetí třetiny nastupovali s dvoubrankovým náskokem. Gólovou přestřelku mohli sledovat diváci i ve třetí části hry. Klatovští zvýšili na 7:4, ale hosté hned odpověděli a znovu se dostali na dostřel dvou branek. Pak ale domácí dvěma brankami v 50. a 54. minutě „utekli“ a vedení si již pohlídali. V 60. minutě už jenom hosté kosmeticky upravili výsledek.