První remíza v přípravných utkáních

Napsal: | Pavel Čuban 5. 9. 2007
This text will be replaced
K L A T O V Y - V dalším přípravném utkání domácí tým neudržel 3 brankové vedení a remizoval.
Hockey Korea

Branky a nahrávky: 7. Geltner(Kuna, Setikovský), 13. Setikovský(Holý), 14. Geltner(Setíkovský), 21. Geltner(Setíkovský), 39. Dvořák(Vondryska) . Rozhodčí: Bouzek, Růžičková - Rubáš

Klatovy: Tvrdík (Kunčar) - Brožík - Kalafut, Černý - Mužík, Kreuzman - Kuna, Pericat, Geltner, Dorňák, Setikovský, Holý, Šimoník, Dvořák, Kuželík, Stropnický, Vondryska, Čuban, Jungbauer

Hockey Korea: KANG TAE WOO,LEE WOON-CHANG JUN IL,KIM YOUNG MIN,CHO MIN HO,KIM CHAN HEE,KIM WOO YOUNG,AHN HYUN MIN,YOO MUN SOO,YOUN SANG HYUK,KIM MIN WOOK,LEE BYUNG YEOP,KIM HYUNG JOON,SHIN SANG WOO,AN SANG HOON,LEEM JEE MIN,KIM HYUK,PARK SANG JIN,HAN HO TAEK,KIM DUK JU

Mladíci, kteří ve své zemi hrají nejvyšší hokejovou soutěž, která úrovní odpovídá naší druholigové, se ujali vedení, ale domácí ještě do první přestávky nepříznivý stav zvrátili. Po změně stran měly Klatovy více ze hry a ze své převahy vytěžily další dva góly. Hosté ve druhé třetině propásli šanci ke snížení při téměř dvouminutové dvojnásobné přesilovce. Také v úvodu závěrečné dvacetiminutovky udávali tempo hry domácí a svůj tlak korunovali pátým gólem. Jenomže pak, zřejmě ukolébáni tříbrankovým náskokem, přestali hrát a uchylovali se ke zbytečným faulům. Toho korejští hosté využili, když při přesilovkách snížili na rozdíl jediného gólu. Na konečných 5:5 vyrovnali při závěrečné hře bez brankáře čtyři vteřiny před závěrečnou sirénou.