Z Kobry bez dodu

Napsal: Martin Karlík 28. 10. 2012
This text will be replaced
Bez bodu odjížděli z Prahy v sobotu večer hokejisté Klatov, kteří podlehli domácí Kobře 5:3. Domácí o svém vítězství rozhodli v úvodních dvou třetinách, po kterých vedli 5:0. Ve třetí třetině už hosté pouze zkorigovali výsledek na přijatelných 5:3. Utkání nedohráli pro zranění klatovští útočníci Jan Pavlis a Jiří Maxa.
27.10.2012
10. kolo
Kobra Praha
5:3
(2:0, 3:0, 0:3)
SHC Klatovy

Branky a nahrávky: 2. Jakeš, 2. Jakeš, 32. Kocman (Ton), 33. Ton, 37. Paris (Žáček) - 43. Steiner (Herr), 50. Bastl (Hucl, Pitel), 57. Fiala (Pouska). Rozhodčí: Dundr- Andrejsek, Marek. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Kobra Praha: Kocián (Malík) - Ton, Bláha, Švaříček, Čtveráček, Verbík J., Verbík R., Fejt - Kocman M., Jakeš, Strnad, Ryzák, Novák, Slanina, Žáček, Paris, Bárta, Suchan, Koubek

SHC Klatovy: Pravda (34. Smejkal) - Zeman, Herr, Martinec, Hucl, Blumentrit, Fiala, Petráček - Pouska, Maxa, Steiner, Baxa, Pitel, Bastl, Topinka, Pavlis, Vizinger, Kocman