Z Roudnice se nepodařilo přivézt ani bod

Napsal: | Pavel Čuban 22. 10. 2007
This text will be replaced
V osmém kole prohráli klatovští hokejisté na ledě Roudnice.Domácí Žemlička režíroval hru domácích i všech co byli na ledě. Dvakrát skóroval, připsal si jednu asistenci a pomohl domácímu týmu k vítězství.
21.10.2007
8. kolo
HC Roudnice nad Labem
5:3
(1:2, 3:0, 1:1)
Klatovy

Branky a nahrávky: 20. Zuziak (Kosejk, Hanzl), 23. Žemlička (Novák), 28. Nosek (Tůma), 36. Plaček (Mouka, Žemlička), 50. Žemlička - 2. Dorňák (Kuželík), 7. Holub (Geltner), 59. Hobl (Setikovský). Rozhodčí: Neťuka - Podrazil, Žídek. Vyloučení: 8:18, navíc Sailer 2+10, Zenk 5+OK (ROU) -Mužík 2+10+OK, Dorňák 2+10. Využití: 2:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 150. Střely na branku: 19:21. Průběh utkání: 0:2, 5:2, 5:3.

HC Roudnice nad Labem: Davídek, Šrek, Mouka, Černý, Tůma, Kosejk, Nosek, Zenk, Plaček, Hanzl, Vaněček, Zuziak, Sailer, Rybecký, Novák, Žemlička, Hnátek, Neč, Škaloud, Pištěk

Klatovy: Štelmach (Jež), Kalafut - Černý, Mužík - Klaus, Brožík - Horník, Kreuzman, Holý - Setikovský - Hobl, Kuželík - Dorňák - Geltner, Čuban - Heřmánek - Holub, Vondryska - Ceperko - Dvořák

Klatovští se v první části pustili do soupeře s vervou a odhodláním. Hned prvním vyloučeným, byl domácí Sailer, který nabídl přesilovou hru hostujícímu týmu za likvidační faul na kapitána Klatov. Byl odměněn dvouminutovým trestem za napadení. Martin Klaus nedohrál a první diagnóza zní utržené křížové vazy. Klatovští proměnili Jakubem Dorňákem za asistence Kuželíka a ujali se vedení. V 8. minutě při vlastním oslabení Klatov našel Geltner ujíždějícího Lukáše Holuba, který nezaváhal a zvýšil náskok Klatov na rozdíl dvou gólů. V poslední minutě našel na útočné modré Hanzl Petra Zuziaka, který proměnil šanci a snížil stav utkání.

V druhé části hrály Klatovy do 25. minuty ve třech a výsledkem bylo vyrovnání. Novák nahrál Richardu Žemličkovi a ten se nemýlil. V 28. minutě Klatovy zahrozily Geltnerem, který ale v ložené šanci přenechal Dorňákovi, který minul přihrávku a z protiútoku ve vlastním oslabení trestal Martin Nosek a otočil průběh utkání na stranu Roudnice. Ještě jednou se trefili v druhé části domácí, když od modré pálil Robert Plaček a zvýšil na rozdíl dvou gólů.

V třetí části od první minuty následovalo 9 vyloučení hostujícího celku, který se nemohl i kdyby chtěl pokusit zvrátit stav utkání. V přesilovce Roudnice opět trestal Richard Žemlička. Častým vylučováním zdecimovaný klatovský tým se už zmohl jen na úpravu konečného skóre brankou Jaroslava Hobla v poslední minutě utkání.