Z hlavního města s prázdnou

Napsal: | Redakce 20. 1. 2013
This text will be replaced
Klatovy body z ledu pražské Kobry nevezou. Utkání, které skončilo výsledkem 3:1, začalo lépe pro domácí tým, který šel z kraje druhé periody do vedení. V posledním dějství zaznamenaly Klatovy skvělý vstup do hry, když se po 26 vteřinách trefil Topinka a srovnal na 1:1. Kobra ovšem velice rychle přidala další dva góly a stanovila tak konečný výsledek na již zmiňovaných 3:1.
19.01.2013
28. kolo
Kobra Praha
3:1
(0:0, 1:0, 2:1)
SHC Klatovy

Branky a nahrávky: 26. Cafourek (Palaščák), 43. Palaščák (Eis), 46. Jakeš - 41. Topinka (Steiner). Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Diváci: 40.

Kobra Praha: Malík (Krch) - Ton, Pohl, Cafourek, Švaříček, Verbík J., Verbík R., Čtveráček, Jakeš, Kocman, Novák, Strnad,Palaščák, Kouřil, Paris, Žáček, Bárta, Sekerka,Eis,

SHC Klatovy: Rückl (Smejkal) – Martinec, Mrázek, Herr, Hucl, Blumentrit, Zeman, Petráček, Pouska, Topinka, Steiner, Vizinger, Vondryska, Čuban, Maxa, Němec, Pavlis, Kodýtek, Pitel.

První třetina přinesla vyrovnaný hokej, ale diváci se branky nedočkali, a to i přesto, že si oba celky vytvořily vcelku dobré šance. Největší šanci hostů měl Steiner, který stál sám před brankářem domácích, ale branku přestřelil. Z domácích měl velkou šanci Jakeš, ale ani na dvakrát Rückla nepřekonal.

Ve druhé třetině se domácí dostali do vedení zásluhou Cafourka, který zachytil chybnou rozehrávku Rückla. Hosté se snažili o vyrovnání, ale vždy ztroskotali na dobře chytajícím Malíkovi. Na druhé straně hosty držel též dobře chytající Rückl. Do kabin odcházeli šťastnější hosté, a to s těsným náskokem 1:0.

Hned v úvodu třetího dějství se hostům podařilo vyrovnat zásluhou Topinky. Z vyrovnání se hosté neradovali dlouho, z dorážky se prosadil Palaščák a vrátil domácím vedení. Zanedlouho domácí navýšili vedení a opět to bylo z dorážky tentokráte dorážel Jakeš. Tyto dvě branky domácích padly jednoznačně díky nedůslednosti hostující obrany. Hosté sice měli posléze nějaké ty šance na zvrat, ale nedařilo se jim v koncovce.