Vysoká výhra na ledě pražské Kobry a hattrick Jakuba Procházky

Napsal: | JS, jméno neznámé 8. 11. 2019
Na jednoznačné výhře Západočechů se hattrickem podílel Jakub Procházka. Skvělý výkon v brance odvedl Adam Beran, jenž za svá záda pustil jen pokus domácího Knesla ze sedmé minuty třetí třetiny. Po prohře na ledě Příbrami si tak klatovští hráči spravili chuť i reputaci.
06.11.2019
15. kolo
Kobra Praha
1:8
(0:2, 0:1, 1:5)
SHC Klatovy

47. Knesl (Valík, Antončík) – 13. Hasman (Sysel), 13. Šiller (Kolda, Sysel), 37. Uhlík (Walter, Tulačka), 46. Procházka (Sysel, Houfek), 51. Hajšman (Princl, Procházka), 55. Procházka (Šiller), 58. Procházka (Hajšman), 59. Tulačka (Walter, Rohla)

Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Knesl, Valík, Šteiner (A), Mrkvička, Šmíd, Šefl – Smejkal, Bříška (A), Hlinka, Kohút, Petrov, Netolický, Šťastný, Furch, Antončík (C), Hrubý, Novák, Heldák

SHC Klatovy: Beran (Čech) – Šiller, Houfek (A), Slavík (C), Štěpánek, Vajner, Sysel, Walter – Kolda, Princl, Hanzlík, Uhlík, Rohla, Adamec, Matiášek, Hasman, Tulačka (A), Procházka, Hajšman

Miloslav Šeba (HC Kobra Praha): "Vzhledem k tomu, že nám to v Budějovicích šlo až moc jednoduše, tak si možná někteří mysleli, že dnes to bude totéž. Tvrdě jsme narazili. Klatovy byly daleko pohyblivější v první třetině, využily naše chyby a přehrály nás. Je pravda, že do druhé třetiny jsme vstoupili s jiným nasazením, nebyli jsme ale schopní překonat soupeřovu obranu. Také jsme si nedokázali vytvořit gólové šance. Za stavu 0:3 to tým sice nevzdal, ale ta třetí třetina dopadla, jak dopadla. Bylo to špatné, ale na druhou stranu jsme asi potřebovali si takhle sednout na zadek, někteří hráči obzvlášť. V pátek na tréninku musíme pracovat tak, abychom na tuto prohru co nejrychleji zapomněli a do sobotního zápasu v Písku vstoupili úplně jinak."

Ivan Vlček (SHC Klatovy): "Po zápase v Příbrami jsme se srovnali a udělali jsme, co jsme chtěli. Odehráli jsme to zodpovědně, organizovaně a vyšlo nám to. Byli jsme lepší."